You are here: Home / Pagalba ir patarimai

Pagalba ir patarimai

Baltix GNU/Linux diegimo į kompiuterį instrukcijos bei kitus Baltix bei Ubuntu Linux pradžiamokslius rasite laisvoje knygoje „Ubuntu Linux žaliems“ (visiems pradedantiesiems naudotis Linux rekomenduojame perskaityti diegimo į kompiuterį instrukcijas - http://lt.wikibooks.org/wiki/Ubuntu/Diegimas_iš_Live_CD)

Baltix GNU/Linux pradžiamokslius  bei kitą dokumentaciją rasite čia: http://baltix.akl.lt/wiki

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus (FAQ) taip pat yra ten.

Laisvos (atviro kodo) programinės įrangos (pvz Baltix ir kitų GNU/Linux distribucijų, GIMP, OpenOffice.org, Mozilla, Firefox bei kt.) naudotojai pagalbos ir patarimų gali klausti specialiai tam sukurtame el. pašto forume - Naudotojai. Nueikite į http://lists.akl.lt ir užsiregistruokite naudotojų forume. Tuomet bus atsiųstas patvirtinimo laiškas, kuriame bus instrukcijos, kaip prisijungti prie forumo.

Prisijungus galima paklausti siunčiant klausimą adresu: naudotojai@akl.lt

Pagalbos ar patarimų galima klausti taip pat internetiniuose (web) forumuose, žr.: http://forumai.akl.lt

Kadangi Baltix yra daromas Ubuntu bei Debian GNU/Linux pagrindu, tai praktiškai visi pradžiamoksliai, žinynai ar kita dokumentacija, parašyta Ubuntu/Debian sistemoms tiks ir dirbant su Baltix sistema. Lietuviškas Ubuntu GNU/Linux puslapis yra www.ubuntu.lt, ten taip pat yra internetiniai forumai.

Document Actions